До уваги жителів громади!

Дата: 30.11.2021 21:39

Фото без опису2 грудня 2021року, у четвер, з 11.00  у приміщенні Лівинецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини проводитиметься  безкоштовне обстеження та прийом громадян лікарями.

Консультації вестимуть: кардіолог, невропатолог , онколог.  Всі бажаючі, будь ласка, приходьте на безкоштовне обстеження.

Також повідомляємо, що у  Лівинецькій АЗПСМ  щоденно  проводиться вакцинація від коронавірусної хвороби  COVID - 19 вакцинами: Pfizer, CoronaVac,  Moderna.

Закликаємо всіх, хто ще не зробив щеплення -  подбайте про свою безпеку та безпеку рідних та близьких, приходьте у Лівинецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини та  вакцинуйтеся від COVID-19!

Яку з вакцин проти COVID-19 краще обрати?

Усі вакцини  схвалені для використання ВООЗ, мають високу ефективність у запобіганні важкому перебігу захворювання на COVID-19, госпіталізації і смерті. Тому найкращою вакциною є та, що зараз доступна для вас!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)