З 29 листопада по 3 грудня у навчальних закладах району проходитиме Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата: 29.11.2021 16:24

Фото без описуВід сьогодні  у навчальних закладах району розпочнеться Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Заходи, що відбуватимуться упродовж тижня, організовані за участі та ініціативи Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області, Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області, Чернівецької обласної організації Добровільного пожежного товариства України та обласного Товариства Червоного Хреста України.

Проходитимуть вони із дотриманням усіх карантинних вимог.

Для дошкільнят, школярів та студентів цей період – найкраща можливість легко, цікаво, інтерактивно, весело, оригінально і захоплююче вивчати правила безпеки, знайомитись з пожежно-рятувальною справою, дізнаватись, як діяти у різних надзвичайних ситуаціях. Тому рятувальники підготували для дітей під час Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності різноманітні заходи. Щоденно дошкільнята, учні та студенти матимуть змогу побувати на екскурсіях у пожежно-рятувальних підрозділах, братимуть участь в уроках на тему безпечної поведінки, позмагаються у конкурсах. Фахівці Служби порятунку продемонструють дітлахам пізнавальні мультфільми, проведуть ігри, щоб молодь зрозуміла: дбати про свою безпеку – це важливо, це добре, це модно, це необхідно.

Дністровський районний відділ ГУДСНС у Чернівецькій області