День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Дата: 27.11.2021 05:04

Фото без описуДень пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно у четверту суботу листопада. Він  був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. 2006 року  Верховна Рада України ухвалила закон «Про Голодомор 1932—1933 років в Україні», яким Голодомор визнаний геноцидом українського народу. Україна внаслідок геноциду 1932 – 1933 років, масових штучних голодів 1921 – 1923 та 1946 – 1947 років  втратила мільйони людських життів.

Через страшні масштаби злочину та цілеспрямовану політику тоталітарного режиму приховування правди про нього, вчені досі продовжують обговорювати точну кількість жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Але мова йде про мільйони обірваних людських життів,  вбитих страшною зброєю масового ураження – голодом. Нашим спільним обов'язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв комуністичного режиму.

Цьогорічні вшанування відбуваються в особливих умовах. Людським життям загрожує пандемія коронавірусної хвороби. Запроваджені карантинні заходи вносять обмеження у проведення масових меморіальних заходів. Але ця обставина не може перешкодити гідному вшануванню пам'яті жертв Голодомору. Долучись і ти до всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті у своєму віконці» о 16.00 та приєднайся до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)