Громади Буковини отримали ще 704 ноутбуки для шкіл

Дата: 16.11.2021 10:19

Фото без опису23 територіальні громади Буковини отримали сучасне обладнання для шкіл. Це 704 ноутбуки із камерою, ефективним процесором та можливістю під’єднатися до мережі за допомогою кабелю або Wi-Fi. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА.

Це друга партія комп’ютерів, які Чернівецька область отримала у рамках програми «Ноутбук кожному вчителю». Завдяки цьому проєкту 44 громади Буковини тепер мають нове обладнання. Це, загалом, 1450 комп'ютерів.

На їх закупівлю було передбачено 29 мільйонів гривень, із них 25 – державна субвенція, а решта – кошти місцевих бюджетів.

Крім того, за рахунок коштів, зекономлених на тендерних торгах, додатково придбають ще 101 ноутбук.

Довідково  Проєкт «Ноутбук кожному вчителю» – це ініціатива Мінцифри та МОН. У її межах 60 тисяч вчителів України будуть забезпечені сучасними комп'ютерами. Для цього з держбюджету виділили 980 мільйонів гривень.

Чернівецька ОДА