Із 15 листопада буковинські школярі повернуться до школи

Дата: 11.11.2021 18:57

Фото без описуОбласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила відновити очне навчання у школах та позашкільних закладах із понеділка, 15 листопада.

Таке рішення було ухвалене під час позачергового засідання. Діти зможуть повернутися за парти завдяки стабілізації епідемічної ситуації. Це стало можливим через зважені рішення команди Чернівецької ОДА.

«Чернівецька область була на межі входження у «червону» зону і навантаження на ліжка інтенсивної терапії у окремих закладах складала 100%. Однак, завдяки тому, що Чернівецька ОДА, спираючись на думку фахівців-епідеміологів, запровадила у школах області дистанційне навчання або канікули, вдалося знизити захворюваність», – зауважив перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богдан Ковалюк.

За інформацією головної санітарної лікарки Буковини Наталії Гопко, число недужих на COVID-19 порівняно із попереднім тижнем зменшився на 19%.

Водночас, під час засідання ішлося також про те, що в області слід посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів та посилення в області вакцинальної кампанії.