З Днем української писемності та мови

Дата: 08.11.2021 20:10

Фото без описуШановні жителі  Лівинецької сільської територіальної громади!  Щиро вітаємо  Вас з Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю!

Мова – це духовне багатство кожної людини та основа розвитку країни, загартована багатовіковою історією та творчістю українських письменників.

Наша мова увібрала в себе найкращі та найвеличніші здобутки народу. І саме наше ставлення до рідної мови визначає відношення світу до української нації. Саме від нас залежить, якими побачать українців інші народи. З великою шаною та гідністю ми маємо зберігати й розвивати рідну мову.

І в цей святковий день хочемо щиро побажати всім нам любити та берегти свою мову. Нехай рідне слово буде для всіх українців духовним джерелом та життєвим  оберегом.  Бажаємо  всім любові до рідної української мови, добра та нових досягнень!

З повагою,   сільський голова  Андрій ГЕРМАК
старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради