З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2021 20:07

Фото без описуЩиро вітаємо всіх працівників культури та учасників аматорських колективів Лівинецької сільської територіальної громади з професійним святом!

Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі зміни у нашому суспільному житті.

Ми щиро вдячні працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек,  мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний  та творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Ваша творчість, організаторська  діяльність слугують розквіту нашої громади, радують глядача неперевершеними зразками народної творчості, виховують у підростаючого покоління усвідомлення значущості ролі культури!

Бажаю міцного здоров’я, щастя, Божого благословення, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою,   сільський голова  Андрій ГЕРМАК
старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради