Послуги можна отримати через «Дію»: як працює служба зайнятості у період карантинних обмежень

Дата: 08.11.2021 19:27

Уприміщеннях міських та районних філій Чернівецького обласного центру обслуговують громадян. Тут відбувається прийом осіб, котрі шукають роботу, та зареєстрованих безробітних, надання інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням. Однак діють певні обмеження:

• у приміщенні центру зайнятості слід перебувати в засобах індивідуального захисту;
  • відвідувачі установи мають дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 метра;
  • працівники центру зайнятості можуть обмежувати чисельність осіб, які одночасно перебувають у приміщенні.

Громадяни, які хочуть отримати статус безробітного, можуть подати заяви як у центрі зайнятості, так і онлайн, через застосунок «Дія» (за наявності кваліфікованого електронного підпису).

Номери телефонів філій обласного центру зайнятості можна знайти за посиланням: https://chn.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-dani-rayonnyh-ta-miskyh-filiy-cherniveckogo-oblasnogo-centru-zaynyatosti

У разі виникнення питань щодо обслуговування в центрах зайнятості в період карантину, телефонуйте за номером «гарячої лінії» (0372) 52-23-73 (працює з понеділка до п'ятниці з 8:30 до 17:00 год.).