Буковинці отримають у жовтні субсидій більш як на 23 мільйони гривень

Дата: 05.11.2021 11:07

Фото без опису41726 домогосподарств Буковини отримають житлову субсидію за жовтень. Для цих потреб із державного бюджету надійшло 23,5 мільйона гривень. Кошти впродовж двох робочих днів надійдуть на рахунки одержувачів у банківських установах та АТ «Укрпошта». Про це інформує Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації.

Крім того, 30742 особи отримають пільги на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 17,5 мільйона гривень.

Аби отримати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, нову заяву та декларацію необхідно подати громадянам, які раніше отримували цю пільгу

у грошовій безготівковій формі;

субсидія була призначена за фактичним місцем проживання (орендарі житлових приміщень, внутрішньо переміщені особи);

без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Сім’ї, які бажають отримувати субсидію з початку опалювального сезону, мають можливість подати документи до кінця листопада цього року.