Майже 6 млн щеплених від COVID-19 мають декларації із сімейними лікарями - дашборд НСЗУ

Дата: 02.11.2021 11:01

Національна служба здоров'я України запустила інформаційну панель, де можна дізнатися кількість вакцинованих від COVID-19, які мають декларації з лікарями первинної медичної допомоги. Окрім того, в розділах панелі розміщена інформація як про кількість щеплених з деклараціями у кожному медичному закладі окремо, так і у регіонах загалом. Про це інформує Урядовий портал.

Згідно з даними на сайті, близько 5,8 млн пацієнтів, які уклали декларації з лікарями первинної медичної допомоги, пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, ще близько 7,4 млн отримали щеплення лише 1 дозою.

Цікаво, що найбільший відсоток вакцинованих з деклараціями спостерігається серед людей вікової групи 40-64 роки. Це 25,6% серед усіх вакцинованих з деклараціями. За географічним розподілом - в лідерах Київ (29,21%), Полтавська (23,58%) та Київська області (22,66%).

Нагадаємо, що вакцинація від коронавірусу є безоплатною для всіх українців. Щоб отримати свою дозу вакцини, потрібно прийти у найзручніший для вас пункт щеплення чи центр масової вакцинації. При цьому декларацію із сімейним лікарем не обов’язково підписувати. Її відсутність не може бути причиною відмови від вакцинації.