Дата: 27.10.2021 19:27

Шановні краяни!  У зв’язку з важливістю дотримання заходів ефективної профілактики коронавірусної  інфекції,  просимо  для одержання послуг з  пенсійного забезпечення  користуватись  дистанційним обслуговуванням із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

Зважаючи на те, що  найвразливіші  до недуги – люди поважного віку, не ризикуйте власним здоров’ям в період складної епідеміологічної ситуації!Отримати необхідну інформацію можна на вебпорталі Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) або за допомогою електронної пошти, відеозв’язку  та гарячих  телефонних ліній (контактні дані — на інформаційній сторінці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за посиланням https://www.pfu.gov.ua/cv/ в розділі «Контакти»).

Отримуйте пенсійні послуги вдома
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області переконливо просить краян дотримуватись карантину і залишатися вдома. Утримуючись від візитів до сервісних центрів пенсійної служби, громадяни не втрачають своїх пенсійних прав, а можуть їх реалізувати завдяки дистанційному обслуговуванню.
Отримувати пенсійні послуги можна, не виходячи з дому, через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України або мобільний додаток, електронною поштою, а консультації – за телефонами гарячих ліній, що розміщені на сайті https://www.pfu.gov.ua/cv/ та сторінці Головного управління у Фейсбуці.
Пенсійні виплати фінансуються своєчасно, банки і пошта для цього працюють у штатному режимі.
Бажаємо усім міцного здоров’я!

Шановні роботодавці!
У зв’язку із запровадженням електронних лікарняних наголошуємо на важливості вчасно та якісно подавати звітність до Пенсійного фонду. Адже від інформації, яка внесена в Реєстр застрахованих осіб,  залежить оперативність формування електронних лікарняних.
Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Отримуйте потрібні довідки просто зі свого смартфона
Потрібну інформацію та необхідні довідки щодо страхового стажу і розміру заробітної плати працівників, інформацію з Електронного реєстру листків непрацездатності роботодавці можуть отримати просто зі свого смартфона. Для цього потрібно завантажити до мобільного пристрою застосунок «Пенсійний фонд» та увійти до Особистого кабінету за допомогою електронного цифрового підпису.
У «Кабінеті страхувальника» також можна отримати дані звітності щодо сплати ЄСВ, сформувати заяви-розрахунки та почерпнути багато іншої корисної інформації.
Користуйтеся сучасними електронними сервісами, адже це зручно, швидко, доступно і безпечно.

Шановні роботодавці!
Просимо не ініціювати під час карантину візити ваших працівників до сервісних центрів Фонду, а одержувати всю необхідну інформацію онлайн, за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).
Таким чином ви вбережете своє здоров`я й здоров`я ваших працівників!