Бюджеті установити Буковини зможуть купувати газ за нижчою ціною

Дата: 19.10.2021 19:13

Фото без описуШколи, дитячі садки, лікарні та інші бюджетні установи Буковини зможуть купити газ за 13,65 гривні за кубічний метр (без урахування ПДВ та транспортування).

Відповідно до розпорядження Кабміну від 11 жовтня 2021 р. № 1234-р, дано згоду на заключення договорів із Товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», яке пропонує таку ціну. Вона більш ніж вдвічі нижча за поточну місячну спотову ціну газу.

На сайті компанії «Нафтогаз Трейдинг» оприлюднено увесь алгоритм, як потрібно заключати договір. Кожна бюджетна установа може отримати типовий договір. Його потрібно заповнити, вказавши, зокрема, обсяги газу, і надіслати компанії, щоб звірили цифри. Потім бюджетна установа на своєму сайті у розділі про публічні закупівлі має розмістити інформацію про наміри укласти угоду із компанією «Нафтогаз Трейдинг».

Для укладання договорів на придбання газу просимо бюджетні організації звертатися за цими контактами:

cherniv-bo@naftogaztrading.com.ua

+380633329534 або +380952029729