Ціна на газ для буковинців залишиться стабільною

Дата: 13.10.2021 19:57

Фото без описуЦіна на газ для буковинців залишиться стабільною. Україна має достатньо блакитного палива в сховищах для забезпечення потреб населення і соціальної сфери.

Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богдан Ковалюк.

«Держава робить все необхідне, аби українці не відчули різке зростання цін на газ на світових ринках. Зокрема, 30 вересня під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад був підписаний Меморандум про непідвищення рівня тарифів. Президент Володимир Зеленський наголосив, що встановлені ціни на газ для населення і бюджетників залишаться без змін до кінця опалювального сезону», - сказав Богдан Ковалюк.

Він зазначив, що до 15 жовтня Нафтогаз готовий підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери (школи, садочки, лікарні).

Для населення встановлена ціна 7,42 грн за кубометр газу. Саме за такою ціною «Нафтогаз» продає паливо роздрібним постачальникам та теплогенерувальним компаніям для задоволення потреб населення.

Для об’єктів соціальної сфери кінцева ціна на газ становить 16,8 грн за кубометр. У ній вже враховані витрати на транспортування та ПДВ.

Чернівецька ОДА