Обласна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення, які гарантуватимуть безперебійне постачання газу у заклади освіти, культури та соціальної сфери

Дата: 11.10.2021 19:38

Фото без описуОбласна комісія ТЕБ та НС сьогодні ухвалила рішення, які гарантуватимуть безперебійне постачання газу у заклади освіти, культури та соціальної сфери Буковини. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Зокрема, комісія визнала відсутність постачання газу до цих установ надзвичайною ситуацією.

Таким чином, бюджетні та комунальні установи отримали змогу укладати контракти на постачання блакитного палива із «Нафтогазом» за спрощеною процедурою.

«Вартість газу для них складе близько 16,8 гривні із врахуванням доставки та ПДВ. Це фіксована ціна, вона є незмінною до кінця 2022 року», – повідомив Сергій Осачук.

Подібні рішення також уже почали ухвалювати комісії ТЕБ та НС громад і районів краю. Тож бюджетні та комунальні установи Буковини переживуть опалювальний сезон без ексцесів і потрясінь.

Чернівецька ОДА