Вітаємо працівників дошкільних закладів із Всеукраїнським днем дошкілля!!!

Дата: 26.09.2021 11:34

Фото без описуВітаємо чудових наших вихователів з величезними, добрими серцями. Нехай в житті вам повернеться вся та турбота, ласка і терпіння, яку ви даруєте своїм маленьким вихованцям.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період закладаються не тільки основи світосприйняття і здоров’я  дитини, а й формується її особистість . Бути вихователем в теперішній час – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.

Нехай тепло ваших рук ніколи не забувається цими маленькими крихтами. Бажаємо, щоб вся та любов, яку ви вкладаєте в виховний процес, була винагороджена відповідними почуттями і великою вдячністю. З Днем вихователя!