ДО УВАГИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД!

Дата: 10.09.2021 17:54

Фото без описуЗапрошуємо територіальні громади прийняти участь у експериментальному проекті!

ЦЕ РЕАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ЗАБЕЗПЕЧИТИ МОБІЛЬНІСТЬ ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ВАШОЇ ГРОМАДИ ТА ПІДВИЩИТИ РІВЕНЬ ЇХ КВАЛІФІКАЦІЇ!

Проект реалізується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 817 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах». В рамках його відбуватиметься апробація інтегрованої моделі надання соціальних послуг і деяких видів державної соціальної допомоги.

Фахівці із соціальної роботи тих громад, які візьмуть участь у експериментальному проекті та /або апробації:

• ОТРИМАЮТЬ НЕОБХІДНІ ТРАСПОРТНІ ЗАСОБИ ТА ПЛАНШЕТИ
  • ПРОЙДУТЬ НАВЧАННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Від виконавчих органів сільських, селищних, міських рад територіальних громад

ДОКУМЕНТИ НА УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 1 ЖОВТНЯ 2021 р.

Надати їх просто: досить підготувати необхідні документи з урахуванням рекомендацій, наданих Мінсоцполітики у листі від 27.08.2021 №4727/0/290-21/57 та надіслати разом із заявою до Національної соціальної сервісної служби України за адресою: вул. Еспланадна, 8/10, м. Київ, 01601.

Детальніше з умовами участі можна ознайомитися за посиланням .

З консультативної допомоги щодо участі у проекті звертайтеся за тел. (044)289-56-57.

Міністерство соціальної політики України