З початку року на Буковині знайшли роботу 4414 осіб

Дата: 09.09.2021 14:13

Фото без описуЗ початку року соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалися 16710 осіб, які мали статус безробітного. Також послугами обласної служби зайнятості скористалося 2764 особи без надання статусу безробітного, 40% з них були працевлаштовані.

Загалом з початку року забезпечені роботою 4414 осіб, 28 безробітних працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску роботодавцям. Станом на 1 вересня 2021 року в службі зайнятості перебувало на обліку 6745 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, які перебували на обліку у Чернівецькій обласній службі зайнятості, 59,4% складали жителі сільської місцевості, 53,6% – жінки, 30,6% – молодь у віці до 35 років, 31,8% – особи, які потребують додаткових гарантій у працевлаштуванні, 11,1% – особи, вивільненні у зв’язку зі змінами в організації виробництва, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Серед зареєстрованих безробітних 23,1% працювали в установах державного управління й оборони, 14,3% – на підприємствах переробної промисловості, 13,9% – в оптовій та роздрібній торгівлі, 9,6% – сільському, лісовому та рибному господарстві,  6,9% –  у сфері охорони здоров’я.

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості