Вітання з Днем Знань

Дата: 01.09.2021 06:34

Фото без описуДорогі школярі та студенти Лівинецької сільської територіальної громади! Шановні педагоги, батьки!
Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року.

Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником.
Це свято не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.
Усім, хто в цей день прийде до закладів освіти здобувати знання, бажаємо успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.
Особливо, вітаємо зі святом дорогих першокласників.
Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.
Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Фото без опису Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє. Вчитель – це професія від Бога, а всі інші професії – від учителя.
Здоров’я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.

З повагою,   сільський голова  Андрій ГЕРМАК
старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради.