Українські COVID-сертифікати в Дії успішно пройшли технічне оцінювання з боку ЄС

Дата: 04.08.2021 16:10

Фото без описуТехнічна команда, залучена для оцінювання з боку ЄС, високо оцінила термін реалізації, точність і відповідність українських COVID-сертифікатів вимогам у специфікаціях ЄС. Про це ідеться у повідомленні Міністерства цифрової трансформації України.

«Залишився останній крок, щоб COVID-сертифікати визнали на політичному рівні. Очікуємо погодження від Єврокомісії та підписання відповідних угод. Радіємо, що наша спільна та ефективна робота оцінена дуже позитивно колегами з ЄС, адже такі проєкти є справжнім доказом інтеграції України з ЄС», – ідеться у повідомленні.

COVID-сертифікати створені командою Мінцифри та ДП Дія спільно з МОЗ, НСЗУ, МЗС, ДПСУ.

Проєкт реалізовано Мінцифрою за підтримки Євроделегації, Програми EU4Digital і Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Чернівецька ОДА