У серпні в кожній області будуть створені комісії для інвентаризації ресурсів і об’єктів в громадах, - В’ячеслав Негода

Дата: 30.07.2021 20:37

Фото без описуУ серпні в кожній області буде створена спеціальна комісія, яка займатиметься питанням інвентаризації усіх лісових об’єктів та водних ресурсів, а також об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад.

Про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода під час  XVІ Українського муніципальний форуму, який проходить в Одесі. Організатор заходу – Асоціація міст України.

«Рішення, яке РНБО прийняло у квітні, зокрема вимагає, щоб Мінрегіон спільно з іншими міністерствами і відомствами, а також з обласними державними адміністраціями провели інвентаризацію лісових, водних ресурсів, об’єктів комунальної та державної власності, які є на території громад. Держава і самі громади мають чітко розуміти, де чиї ресурси. І якщо громадам щось не передали, це треба буде виправляти. Тому вже на початку серпня буде створена відповідна комісія при Мінрегіоні, а також регіональні комісії при ОДА, які займатимуться питанням інвентаризації», - сказав В’ячеслав Негода.

За його словами, ця величезна робота вимагатиме не лише зусиль міністерств та ОДА, а й сприяння самих громад, які мають бути у цьому зацікавлені, бо з початку поточного року кожна громада відповідає за усю свою територію, а не лише за територію населених пунктів, як це було раніше.

Децентралізація»