Коли робити щеплення буковинцям, які вже хворіли на COVID-19, – фахівчиня відповіла на поширені запитання

Дата: 28.07.2021 20:24

Фото без описуЛюдям, які перехворіли на COVID-19, також потрібно робити щеплення, причому імунізуватися можна вже через 7-14 днів після клінічного одужання. Про це у відеозверненні розповіла заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Марія Поліщук.

– Вакцинація буде доцільною і захистить людину від імовірного зараження, особливо якщо ми будемо говорити про штами коронавірусу, які мутують, – пояснила Марія Поліщук.

Вона також розповіла, що таке антитіла, чому до них так багато уваги та чи доцільно взагалі перевіряти їх рівень до або після щеплення.

Чернівецька ОДА