Форум громад Дністровського каньйону «DNIESTER CANYON»

Дата: 16.07.2021 11:43

Фото без описуФорум громад  Дністровського каньйону «DNIESTER CANYON» Потужний проєкт 4-ьох областей України?
Дністер - ріка, яка об'єднує?
33 Придністерські громади Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької областей запрошені до співпраці.
Розвиток громад в процесі реформи децентралізації забезпечить надання якісних, ефективних послуг на місцях та фінансову спроможність.

Ми працюємо над концепцією створення Офісу децентралізації при Івано-Франківській ОДА, в якому передбачається  надання великого спектру послуг: юридичних, консультативних, допомоги в укладенні договорів міжнародного співробітництва, розробки комплексу заходів інвестиційної привабливості області!
Під час Форуму громади-учасниці підписали Договір про міжмуніципальне співробітництво в рамках реалізації спільного проєкту з розвитку туризму «ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН», що дає можливість громадам:

залучити кошти державного бюджету;

міжнародної технічної допомоги;

брати участь у проєктах транскордонного співробітництва та проєктах Європейського Союзу.
Реалізацію усіх запланованих ініціатив планують здійснити  впродовж п'яти років. Це  дозволить розвивати економіку і туристичну привабливість, відновлювати інфраструктуру та покращувати рівень життя в Придністерських громадах.
Дякуємо голові Городенківської територіальної громади - Богдан Кобилянський за організацію Форуму на високому рівні!