У 19 ТГ Буковини сформують нові освітні простори

Дата: 16.07.2021 10:35

Фото без описуУ 19 територіальних громадах Буковини сформують нові освітні простори. Вони, зокрема, будуть доступні для дітей з інвалідністю. Також капітально відремонтують та реконструюють заклади загальної середньої освіти. Для цього у рамках проєкту «Спроможна школа для кращих результатів» області виділять 40 мільйонів гривень субвенції. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА.

Урядова Програма «Спроможна школа для кращих результатів» — це фінансова підтримка закладів освіти, щоб відремонтувати будівлі шкіл, завершити недобудови, закупити обладнання для класів та створити навчальні кабінети, оновити інтер’єр у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. Цьогоріч у рамках цієї ініціативи  Чернівецька область подала 36 проєктів від ТГ, Міністерство освіти і науки відібрало 28. Відтак наш регіон увійшов у 10 кращих областей з оформлення документів та першочергового погодження комісією МОН. Загалом ж за кошти субвенції в області планують:

• капітальні ремонти приміщень закладів – 11;
  • капітальні ремонти харчоблоків (їдалень) - 7;
  • ремонти спортивних майданчиків із встановленням штучного покриття/благоустрій території – 3;
  • капітальні ремонти внутрішніх вбиралень закладів – 2;
  • капітальні ремонти дахів та утеплення фасадів з впровадженням енергозберігаючих заходів - 2;
  • встановлення протипожежної сигналізації – 1;
  • створення сучасної медіатеки – 1.

Чернівецька ОДА