Голос громади - Буковина. Оголошуємо конкурс

Дата: 04.07.2021 14:02

Фото без описуЯкщо у вас є ідея, як розвинути свою територіальну громаду, не прогавте шанс отримати можливість її реалізувати.

ГО «Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», виконавець проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує місцеві громадські організації, ініціативні групи та молодіжні ради з громад 4-ої когорти, які є партнерами програми DOBRE у Чернівецькій області (Великокучурівська ТГ, Вижницька ТГ, Глибоцька ТГ, Клішковецька ТГ, Мамалигівська ТГ, Недобоївська ТГ, Новоселицька ТГ, Рукшинська ТГ, Усть-Путильська ТГ, Хотинська ТГ) подати заявки на участь у конкурсі проєктів «Громадські ініціативи для розвитку територіальних громад».

• Мета конкурсу

Активізація жителів територіальних громад та залучення їх до прийняття рішень, реалізації ініціатив з розвитку в громадах – невід’ємні складові як посилення спроможності територіальних громад, так і успіху реформи децентралізації в цілому.

• Завдання конкурсу

Активізувати місцеві громадські, благодійні організації, молодіжні та ініціативні групи; надати можливість жителям територіальних громад взяти на себе відповідальність за здійснення позитивних перетворень в громаді, показати конкретні і видимі результати згуртованої роботи мешканців.

• Напрямки проєктної діяльності

Ідеї проєктів мають відповідати пріоритетам, що визначені стратегіями розвитку територіальних громад, які в свою чергу були розроблені спільно з Програмою DOBRE, та актуальним потребам жителів територіальних громад. Перевага навадатиметься тим проєктам, які передбачатимуть залучення жителів до вирішення місцевих питань територіальних громад, активізацію тих соціальних груп, які дотепер були менш активними. Важливими елементами проєктів має бути оцінювання потреб в тих чи тих ініціативах, колегіальне і демократичне прийняття рішення про проєкт, участь мешканців у плануванні та впровадженні діяльності в межах такого проєкту.

• Проєктна діяльність може передбачати, але не обмежуватись цим:
  • Згуртування територіальної громади та активізація жителів для вирішення питань місцевого значення;
  • Промоція наявних у громаді механізмів участі громадян у прийнятті рішень;
  • Започаткування в територіальній громаді нових соціальних практик та послуг;
  • Захист довкілля, розвиток екологічного мислення і практик;
  • Нові ЗМІ для громади (навчання + створення медіа-продукту);
  • Інформаційно-просвітницькі кампанії, спрямовані на вирішення проблем у громаді;
  • Неформальна освіта для дорослих та молоді;
  • Захист та просування прав людини (зокрема вразливих груп);
  • Здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності органів місцевого самоврядування;
  • Налагодження комунікації між громадськістю та органами місцевого самоврядування.

Тривалість проєктів – до 3-ох місяців (1 вересня – 30 листопада 2021 року).

Бюджет проєктів. Максимальний розмір підтримки для проєктів з однієї територіальної громади четвертої когорти – еквівалент 3000 доларів США.

Запитання про конкурс приймаються на електронну адресу: partnerstvo.und@gmail.com

Заявку на конкурс можна скачати за посиланням: https://cutt.ly/xmpVLe9

Форму бюджету: https://cutt.ly/5mpNc9x

Заявки приймаємо до 31 липня включно.

Більше інформації на сайті, посилання на який додано в першому коментарі

Голос громади - Буковина

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)