Звернення! Шановні жителі усіх сіл Лівинецької сільської ради!

Дата: 25.06.2021 13:40

Фото без описуУ зв»язку з масовими роботами із застосуванням пестицидів і агрохімікатів застерігаємо  Вас про дотримання  вимог чинного законодавства. Просимо Вас  використовувати у роботі витяг із Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» (ДСП 8.8.1.2.001-98). які ми надаємо Вам для ознайомлення.

Будьте пильними та обережними у роботі!  Дбаймо   про населення та  навколишнє середовище! Пам»ятаймо ! Дотримуючись  усіх  санітарно-гігієнічних правил при застосуванні пестицидів та агрохімікатів у народному  господарстві ми збережемо чистим наш населений пункт для себе та для майбутнього покоління, а себе від можливого законного покарання.