На Буковині вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Дата: 22.06.2021 19:40

Фото без описуВ Україні 22 червня відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. З цієї нагоди на Буковині згадали тих, хто віддав своє життя задля миру і свободи у Другій світовій війні. Так, біля пам’ятника генералу Боброву, що у Центральному парку Чернівців, відбулися пам’ятні заходи.

«Сьогодні ми вшановуємо тих, хто загинув у часи Другої світової війни і гине тепер на Сході нашої країни. Вони герої. Завдяки цим відчайдушним борцям за свободу та незалежність ми маємо можливість жити, працювати, радіти. Пам’ятаємо і цінуємо тих, хто воював і воює за нашу державу», – сказав голова Чернівецької обласної ради організації ветеранів Василь Юрійчук.

Під час заходу представники обласної влади, ветерани та небайдужі чернівчани поклали квіти та вінки до пам’ятника. Опісля ж у парку відслужили молебень за загиблими.

«Багато українських воїнів не повернулося з поля бою. Нехай ніколи більше не повториться ця біда, яку пережив я та моє покоління. Мирного неба нам усім», – зазначив учасник Другої світової війни, буковинець Петро Кельбін.

Чернівецька ОДА