На Буковині стартував обласний етап патріотичної гри «Джура»

Дата: 14.06.2021 10:29

Фото без описуЦеремонія урочистого відкриття  II (обласного) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») відбулася у неділю, 13 червня, на Вижниччині. Цьогоріч гра присвячена 25-тій річниці Конституції України, ідеться у повідомленні Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

136 юнаків та дівчат Буковини демонструватимуть упродовж наступних декількох днів свої вміння у військовій справі.

«Як говорив Олександр Довженко: «Ті держави здатні стати великими, у яких великі малі люди». І сьогодні я маю за честь перебувати в одному залі разом із великими людьми, які здатні у майбутньому розбудувати могутню державу – Україну!», – звернулася до присутніх директорка Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Людвига Цуркан.

Юні джури вже встигли взяти участь у майстер-класах  від військових, продемонструвати вміння у конкурсах «Впоряд», «Ватра» тощо. Змагання триватимуть до 17 червня та завершаться на полігоні «Прибан». Найкращі команди представлять Буковину на Всеукраїнських змаганнях.

Чернівецька ОДА