На сайті ДПС розміщенні електронні форми додатків до Порядку надання контролюючим органам інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів

Дата: 13.05.2021 21:26

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують платників, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1330 затверджено Порядок надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів.

Згідно з Порядком сільські, селищні, міські ради та ради об'єднаних територіальних громад, створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад (далі - Ради), надсилають у десятиденний строк з дня прийняття рішень, але не пізніше 25 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування встановлених місцевих податків та/або зборів та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів, до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та/або зборів, в електронному вигляді інформацію щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів за затвердженими формами.

Крім того, у податковому відомстві зазначають, електронні форми додатків розміщенні на офіційному веб-порталі ДПС у розділі Законодавство/Податкове законодавство/Постанови Кабінету Міністрів України/Постанова КМ України від 28.12.2020 №1330 "Про затвердження Порядку та форм надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів"

Головне управління ДПС
у Чернівецькій області