Привітання з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 08.05.2021 20:35

Фото без описуВиконавчий комітет, депутатський корпус, старости вітають усіх жителів Лівинецької сільської громади із Днем пам'яті і примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світові війні!

9 Травня… У цей великий день ми згадуємо всіх, чиє життя відібрала війна, низько вклоняємося та висловлюємо глибоку повагу ветеранам, які на власних плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.
Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Земний уклін вам, дорогі ветерани, учасники II світової  війни за мужність,
стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди  залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства.

Сьогодні ми боремося проти страшної невидимої загрози, яка має також свою назву «COVID-19».
У цей час ми повинні зберігати спокій, і  головне - мир у своїх серцях. І не зважаючи на те, що зараз ми не маємо змоги відзначити День Перемоги, як у минулі роки, ми усі разом: працівники апарату сільської ради, старости сіл, соціальні працівники, працівники освіти та культури підготувались до свята. Усі разом ми привели до ладу пам’ятники, сквери, обеліски. Це наша данина пам’яті  воїнам, які віддали своє життя за мир.

Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, злагоди та добробуту у родинах, щасливого сьогодення і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)