9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію , як День перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті.с.Зелена

Дата: 07.05.2021 18:38

Фото без опису9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію , як День перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті.  Для українців, як і для всіх інших народів, Друга світова війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє.

Для жителів нашошо села - це  святий день, бо мабуть немає жодної сім'ї, яку б не зачипила війна, яка пройшла залізним плугом через кожне серце, долю і життя. Вона залишиться навічно в нашій пам'яті...                                                                      Сьогодні в рамках заходів відзначення Дня пам'яті і примирення та 76 -ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулась урочиста хода, мітинг та покладання квітів до пам'ятника воїнам-односельчанам. Директором ДНТД с.Зелена Світланою Дроник було підготовлено концертну програму, в якій взяли участь працівники культури, народний фольклорний ансамбль "Дністрові серпанки", студентки ЧНУ ім.                            Ю. Фельковича - Ангелінв Коцюбан та Марина Пуюл та найменший учасник свята - Сергій Павлюк.Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих на полях бойових дій, мирних жителів, закатованих нацизмом у роки Другої світової війни, а також пам'ять нинішніх героїв , які у наші дні віддали своє життя за збереження суверенітету та теритоіальної цілісності України. Завершальною нотою заходу пролунали слова:
Господи! Благослови Україну й усі родини наші.
Навчи нас не продавати свою совість ні дешево, ні дорого.
Захисти нас від ворогів видимих і невидимих, що хочуть поневолити нас.
Дай нам, Боже, жити вільним життям.
Дай кращу долю нашому народу,
Дай нам єдність, мир і спокій.
ГОСПОДИ, ЗБЕРЕЖИ УКОАЇНУ !

Лариса Бабій-Пероган