Чому управлінцям важливо цікавитись рівнем якості освіти в громаді та читати висновки інституційного аудиту - розкажуть на вебінарі 7 травня

Дата: 05.05.2021 16:14

Фото без опису7 травня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Роль засновника закладу освіти у забезпеченні якості освіти”.

Щоб успішно здійснювати управління освітою в громаді, дуже важливо розуміти свою роль у процесах забезпечення якості освіти. Олена Заплотинська, керівниця ініціативи із забезпечення якості проєкту SURG(e), докладно розповість про:

• складові системи якості освіти, від чого вони залежать та за які з них відповідає засновник закладу освіти;
  • процедуру інституційного аудиту та чому важливо ознайомлюватись із висновками та рекомендаціями.

Дата і час: 7 травня, 14:00.

Спікер: Олена Заплотинська, керівниця ініціативи із забезпечення якості проєкту SURG(e).

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://bit.ly/3ukIvNL Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу.

Децентралізація