Дата: 04.05.2021 08:56

Фото без опису13 травня 2021 року відбудеться круглий стіл «Сільський розвиток в контексті земельної реформи та децентралізації» за організації Всеукраїнської асоціації громад (ВАГ) та підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).

Подія присвячена обговоренню нового земельного законодавства, політико-правовим підходам та інструментам ресурсного забезпечення сільського розвитку.

Дата: 13 травня 2021 року

Час: 11:00 – 14:00

Мова: українська

Формат: онлайн-трансляція

Учасники: представники Міністерства аграрної політики і продовольства, Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Національної ради реформ, Держгеокадастру, народні депутати, представники органів місцевого самоврядування та професійної спільноти.

Для участі у заході заповніть реєстраційну форму: https://forms.gle/wrbdFda9LrzTMibW7

Всеукраїнська асоціація громад