На Буковині 11 шкіл працюють за очною формою навчання

Дата: 19.04.2021 19:54

Фото без описуНа Буковині із 391 закладу загальної середньої освіти за очною формою навчання працюють 11 (3%), за дистанційною - 239 (60%), а за змішаною - 145 (37%). Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Із 383 закладів дошкільної освіти працюють 310 (81%), які відвідують 14 934 дітей.

Станом на 19 квітня у школах області на коронавірус хворіє 140 учнів, 93 педагогів та 28 осіб технічного персоналу. Гострі респіраторні вірусні інфекції підхопило 2411 учнів, 48 педагогів, а також 28 осіб технічного персоналу.

У дитсадках на COVID-19 занедужало 28 вихованців, 39 вихователів та 40 осіб технічного персоналу, а на ГРВІ – 1104 дітей, 23 вихователів та 14 осіб технічного персоналу.

Чернівецька ОДА