Дата: 11.04.2021 17:25

Фото без описуМісячник благоустрою продовжується... Так вчора було проведено підгортання сільського сміттєзвалища. Сьогодні зроблено ще одну важливу справу: нейбайдужі жителі села прибрали узбіччя доріг від знака Подвір'ївка до початку села та від нового кладовища до путринецького ставу.

Дуже прикро, але засміченість наших узбічч доріг вражає... Дякую всім, хто підтримав мою ініціативу, за взаєморозуміння і в першу чергу дякую депутату сільської ради, директору школи А. Нікулі, дякую уродженцю села, який проживає в Чернівцях, а допоміг у прибиранні - Р. Пасічнику, за надання транспорту - П.Коцюбану і кожному, хто сьогодні приклав максимум зусиль для поліпшення стану довкілля. А ТАКОЖ ЗАПРОШУЮ 12 КВІТНЯ З 9-00 ГОД. ДО УЧАСТІ У ПРИБИРАННІ СТАРОГО КЛАДОВИЩА.

Лариса Бабій-Пероган