Із настанням теплих та погожих днів розпочався місячник з благоустрою. с.Зелена

Дата: 07.04.2021 17:16

Фото без описуІз настанням теплих та погожих днів розпочався місячник з благоустрою. Традиційно вже котрий рік поспіль всі організації, установи, та підприємства села Зелена долучаються до проведення робіт з благоустрою. Так ще на минулій неділі жителями села І.Паскарем та І.Банарем було прибрано та розгрейдеровано міст біля бані.

Не залишилися осторонь і освітяни ( школа, садок ), які прибрали територію парку та біля пам'ятника воїнам- односельчанам, працівниками культури і ПП Чемборович Л. проведено прибирання території ринку і магазину "Янтар", продовжуться прибирання їхніх територій. Сьогодні небайдужі жителі села, працівники старостату розпочали прибирання старого кладовища, яке досить старе і за великою кількістю могил вже не має кому доглядати, тому тут швидко ростуть чагарники та постійно додається сміття. Проте сьогодні було докладено багато зусиль і зроблено чи мало і хочеться закликати всіх мешканців, щоб прийшли на прибирання могил своїх дідусів, бабусь, батьків, адже це наш святий обов'язок. Також сьогодні працівники поштового відділення прведено прибирання своєї теритоії. Висловлюю щиру подяку за розуміння та участь в проведенні заходів з благоустро, хто не залишився байдужим до цієї корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль. Особлива подяка за надання техніки для вивезення сміття А.Коротія та А.Перстинчику. Благоустрій продовжується, роботи з очищення територій від сміття тривають. А ТОМУ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЖИТЕЛІВ СЕЛА, А ОСОБЛИВО МОЛОДЬ, ЗАПРОШУЮ ДО УЧАСТІ У ВЕСНЯНОМУ ПРИБИРАННІ СТАРОГО КЛАДОВИЩА З ІНВАНТАРЕМ ( КОЛУНИ, СОКИРИ, БЕНЗОПИЛИ, КОСІЛКИ, ГРАБЛІ, ВИЛА, ПОКРИВАЛА ДЛЯ ВИНОСУ ГІЛОК) , ЯКЕ ВІДБУДТЬСЯ 8 КВІТНЯ В ЧЕТВЕР О 9-00 ГОД.