Уряд гарантує 8 тисяч гривень допомоги підприємцям Буковини, які зупинили діяльність через «червону зону»

Дата: 13.04.2021 19:31

Фото без описуЗвертатися за державною допомогою підприємців, які змушені були припинити роботу через карантин, закликав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

За його словами, Уряд гарантує усім, хто зупинив діяльність через «червону зону», 8 тисяч гривень. Водночас сума виплат має стати більшою завдяки місцевій владі.

– З ініціативи Президента України було запропоновано органам місцевого самоврядування підкласти плече підприємцям і забезпечити сумарну виплату, яка би становила щонайменше середню зарплату в регіоні, – сказав Сергій Осачук.

Тож яку суму додадуть до 8 тисяч гривень громади, щоб підтримати людей у складний період, вирішуватиметься у місцевих радах.

Чернівецька обласна державна адміністрація