Дата: 13.04.2021 16:11

Фото без опису Щорічно весняної пори традиційно починається місячник із благоустрою села Подвір’ївка.  Ось і цього року жителі села проводять комплекс заходів із забезпечення чистоти і порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ,  побутових та інших відходів. Також прибирають та приводять  у належний санітарний стан прибудинкові території, вулиці, дороги, кладовища.

Кожен має змогу, витративши небагато часу, стати корисним для суспільства і природи, навіть організатором невеличкої акції там,  де проживає.  Адже чистота й порядок у рідному  селі завжди були справою усієї громади. Тож сьогодні працівники Старостинського округу села  Подвір'ївка, середньої загальноосвітньої школи  і закладу дошкільної освіти  вийшли на прибирання кладовища. Цього дня навіть погода сприяла проведенню прибирання кладовища, що є святим обов’язком для нащадків,  душі предків яких спочивають на цьому місці.