Буковинський культурний фонд 6 мільйонів гривень на сміливі та креативні проєкти буковинців

Дата: 07.04.2021 16:21

Фото без описуУперше в історії в області створили міні-аналог Українського культурного фонду та готові виділяти гроші на нестандартні ідеї. Ініціативу представив голова Чернівецької ОДА    Сергій Осачук

.– Ми розпочинаємо надзвичайно цікавий формат взаємодії із громадою Буковини, із кожним, хто мріяв реалізувати свою мистецьку ідею, але не мав можливості. Готові підтримати коштами з обласного бюджету не тільки проєкти будівництва, соціальної інфраструктури, доріг, освіти і медицини, а й розвиток культури. Гроші можуть отримати всі, хто спроможний створити цікавий, яскравий, непересічний, динамічний сучасний буковинський культурний продукт, – зазначив Сергій Осачук.

Представити свій проєкт та заповнити заявку на виділення коштів слід протягом місяця, до 7 травня.

Зробити це можна онлайн на сторінці Буковинського культурного фонду

За словами Сергія Осачука, переможців обере конкурсна комісія, до якої запросили «дуже впливових, фахових, професійних людей із високою моральною та діловою репутацією». Серед них митці, творчі особистості, а також представники адміністрації та обласної ради. Усі проєкти, які виграють та отримають фінансування, мають реалізувати до кінця року.

Як запевнив голова ОДА, рік 30-ліття незалежності нашої держави на Буковині буде особливо яскравим у сенсі культурного життя. Окрім реалізації цікавих ініціатив мешканців області, цьому також сприятиме старт програми Президента України «Велика реставрація». Нагадаємо, у її рамках планують поремонтувати Резиденцію буковинських митрополитів.

Стежте за актуальною інформацією у Telegram  Твоя Буковина https://t.me/your_Bukovyna

Чернівецька обласна державна адміністрація

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)