В умовах пандемії Мінсоцполітики забезпечено безперебійну роботу спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства.

Дата: 31.03.2021 10:48

Фото без описуВ умовах пандемії Мінсоцполітики забезпечено безперебійну роботу спеціалізованих служб підтримки, зокрема, мобільних бригад соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та притулків для постраждалих від домашнього насильства.

Фахівцями надаються екстрені та планові психологічні консультації та консультації із соціальних, юридичних питань клієнтам (жінкам, дітям, чоловікам) за допомогою телефонного зв’язку та за допомогою Skype.

Забезпечуються екстрені виїзди фахівців мобільних бригад лише в кризових випадках, коли існує загроза життю та здоров’ю потерпілих.

Ми розуміємо, що за кожним випадком домашнього насильства стоїть людина та її життя, безпека, які є найвищою цінністю держави, тому діймо разом проти насильства!

Міністерство соціальної політики України

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)