Безпека У Дитячому Середовищі Як Пріоритетне Завдання

Дата: 24.03.2021 17:19

Фото без описуПедагоги, діти і батьки одностайні щодо важливості безпечного, здорового і комфортного шкільного освітнього середовища, яке сприяє якості навчання. Програма дій Кабінету Міністрів України передбачає створення у кожній школі до 2025 року сприятливого освітнього середовища, забезпечення компетентнісного навчання учнів і постійного підвищення кваліфікації педагогів.

Відбулася робоча зустріч директорки Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Людвиги Цуркан, керівника ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області, підполковника поліції Миколи Басараба та начальника сектору ювенальної превенції відділу превенції ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області, капітана поліції Івана Малика, у ході якої обговорено підготовку до розширеної наради з питань безпеки у дитячому середовищі, профілактики злочинності та превентивних заходів у закладах освіти, виконання Конвенції про права дитини та заходів щодо захисту дітей від усіх форм насильства, образи, зловживання, відсутності піклування, гарантування людської гідності, забезпечення права на максимально можливу турботу про здоров’я.
Зустріч була сповнена атмосфери конструктиву та орієнтовності на практичний результат.

Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА