Рятувальники Закликають Батьків Навчити Дітей Правилам Пожежної Безпеки

Дата: 18.03.2021 19:47

Фото без описуНавчальний рік для школярів цьогоріч особливий, адже в умовах карантину уроки відбуваються дистанційно і більшість свого часу діти проводять вдома, наодинці.
Щоб перебування вдома було для школярів безпечним, рятувальники міста Чернівці закликають батьків навчити дітей наступним правилам пожежної безпеки:

1. Розкажіть дітям, що сірники та запальнички – це не іграшки, їх чіпати не можна;
2. Перед тим, як залишити дитину вдома наодинці обговоріть з нею, якими електроприладами їй можна користуватись у час вашої відсутності. Покажіть, як правильно їх вмикати і вимикати, та дозвольте спробувати це зробити у Вашій присутності.
3. Поясніть чому не можна брати до рук петарди та інші піротехнічні засоби та легкозаймисті рідини, класти іграшки на опалювальні прилади чи печі.
4. Для того, щоб у разі пожежі, дитина не розгубилась та не запанікувала, вона має добре знати порядок дій у разі виникнення пожежі:
– Не панікуй!
– Негайно виходь із приміщення закривши рот та ніс тканиною!
– Подзвони за номером 101 та виклич рятувальників;
– Повідом дорослих (якщо вдома нікого немає, звернись до сусідів або подзвони батькам);

Батьки! Навчайте своїх дітей основних правил пожежної безпеки – це може врятувати їх життя та здоров’я !!!

Джерело: ДОН