Локдаун на Буковині: Ляшко розповів, як стримати пандемію в Україні

Дата: 12.03.2021 09:11

Фото без описуГоловний санітарний лікар України Віктор Ляшко вважає, що в областях, де запроваджений "червоний" рівень епіднебезпеки, карантин має бути жорсткіший, ніж в інших регіонах. На його думку, він має бути таким, як під час зимового локдауну.

Про це Ляшко сказав в ефірі ТСН, відповідаючи на запитання, як українцям готуватися до третьої хвилі пандемії. "Щоби не доводилось готуватись, треба дотримуватись протиепідемічних норм, які чітко встановлені постановою Кабінету міністрів України про карантин. Ми маємо сьогодні чотири області, які входять до "червоного" рівня епідемічної небезпеки. Там карантин повинен бути жорсткіший. Такий, наприклад, як був під час зимового карантину... Не повинні працювати заклади громадського харчування, місця масового скупчення. Це дозволить запобігти поширенню коронавірусної хвороби і стримати будь-яку мутацію, будь-якого штаму коронавірусу і запобігти нам введення жорсткого локдауну на території всієї країни", – розповів санітарний лікар.

Як відомо, в Україні підтверджено 1 416 438 випадків інфікування коронавірусом, хвороба забрала життя 27 423 осіб, водночас 1 204 916 її побороли.

За минулу добу Україна обігнала Великобританію за кількістю нових хворих, у країні виявили 6377 випадків COVID-19 проти 5926 у Британії.

Молодий буковинець