18 лютого - круглий стіл «Староста в громаді: статус, мета та завдання»

Дата: 16.02.2021 14:21

Парламентський комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе круглий стіл «Староста в громаді: статус, мета та завдання».

Захід відбудеться 18 лютого 2021 року о 15:15 в режимі онлайн-трансляції на офіційному сайті Комітету, Facebook-сторінці та Youtube-каналі Комітету, сайті www.decentralisation.gov.ua

Під час круглого столу планується обговорити статус, права, обов’язки, повноваження старости, принципи створення та проблематику формування старостинських округів, шляхи реформування інституту старост.

Для авторизації учасників просимо до 17 лютого надіслати контактну інформацію про осіб, які бажають взяти участь в заході (організація, ПІБ, посада, електронна адреса), відповідальній особі за підготовку заходу - головному консультанту секретаріату Комітету – Тетяні Корнієнко (тел. 255-31-48, email: kornienko@rada.gov.ua).

Захід відбудеться спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, асоціаціями органів місцевого самоврядування за сприяння та за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Джерело: Децентралізація