Оперативна інформація про стан справ на дорогах Дністровського району.

Дата: 13.02.2021 16:39

Фото без описуШановні жителі Дністровського району! Утримуйтесь від виїздів за межі своїх населених пунктів, особливо у вечірній та нічний час! Ускладнення погодних умов та посилення вітру призвели до утворення на автошляхах Дністровського району снігових наметів.

Як зауважують фахівці профільних служб, найбільше перемітає поперечні дороги або ускладнено проїзд на:

1. Сокирянщині до сіл Гвіздівці, Олексіївка, Новоолексіївка, Волошкове, Вітрянка, Кулішівка та Братанівка;

2. Хотинщині до окремих населених пунктів Рукшинської ОТГ та до сіл Перебиківці, Санківці, хутора Гринячка Клішковецької ОТГ;

3. Кельменеччині між селами Лівинці та Михайлівка, Кроква та Оселівка, Козиряни та Зелена, Путрине та Зелена, місцями до с. Подвірївка Лівинецької ОТГ та сіл Коновка, Вороновиця, Лукачани Кельменецької ОТГ.

Шановні жителі Дністровського району!

Закликаємо вас без нагальної потреби не виїжджати за межі своїх населених пунктів, особливо увечері та вночі.

У разі, якщо ви потрапили у сніговий замет та потребуєте допомоги, невідкладно звертайтесь до фахівців районних секторів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області за номером 101 або до старости села.

Для оперативного вирішення нагальних проблем, які виникають у жителів населених пунктів Дністровського району, звертатись до старост.

Дністровська Райрада