На Буковині прикордонники вшанували ветеранів Афганської війни

Дата: 13.02.2021 08:15

Фото без описуНа початку зібрання присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів. 12 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (воїнів-інтернаціоналістів) в управлінні Чернівецького прикордонного загону відбулися заходи з вшанування воїнів-афганців. Захід відбувся у скромному, однак теплому та дружньому колі. На початку зібрання присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів, у тому числі й тих, хто загинув в зоні АТО/ООС.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон у Facebook.

Під час промови керівництвом прикордонного загону було зазначено, що з усіх збройних конфліктів афганська війна 1979-1989 років була найтривалішою, найжорстокішою та найтяжчою за наслідками. Минуло вже 32 роки з часу виводу військ з Республіки Афганістан, однак українські матері, дружини, сестри та доньки оплакують і сьогодні воїнів, які поклали своє життя під час тієї війни.

На жаль, і сьогодні у серцях українських матерів біль за своїх синів, які не повернулися з сучасної українсько-російської війни. Нині нашим завданням є докласти зусиль, щоб не проливалася кров кращих синів України, наших бойових побратимів.

Джерело:Pogliad.ua