«Вакцинація від COVID-19 – шлях для повернення до звичного життя», – Сергій Осачук

Дата: 09.02.2021 16:42

Фото без описуГолова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук висловився щодо вакцинації від COVID-19. На його думку, щеплення – це найефективніша зброя проти вірусної хвороби.

«Добровільність. Доступність. Безпечність. Амбітний план Уряду України впродовж 2021 року – вакцинувати на добровільній основі 21 млн громадян.

Тому кожен лідер громадської думки повинен спиратися на наукові перевірені факти і допомогти всім українцям усвідомити, що вакцина – це найефективніша зброя проти вірусної хвороби. Два найбільших винаходи медицини – антибіотик та вакцину, ще ніхто не перевершив.

Окрім цього, ми мусимо бути солідарними з усіма людьми планети у протидії COVID-19. Вакцинація – шлях для повернення до звичного життя», – ідеться у дописі голови ОДА на facebook.

Джерело:https://bukoda.gov.ua/new/16681