6-7 лютого на території області синоптики прогнозують значний сніг

Дата: 06.02.2021 10:37

Фото без описуСлужба автомобільних доріг у Чернівецькій області закликає водіїв та пішоходів бути обачними на дорогах. 6 лютого на території Чернівецької області синоптики прогнозують значний сніг. На дорогах ожеледиця. Оголошено 1 рівень небезпечності, жовтий.

У неділю, 7 лютого, хмарно з проясненням, сніг, вночі місцями значний сніг. Температура протягом доби 3-8° морозу. І все це буде приправлено вітром, пориви якого місцями сягатимуть до 20 м/с. На дорогах ожеледиця, тому працюватиме техніка.На автодорогах держзначення Буковини є 45 спецмайданчиків, де водії зможуть перечекати негоду. Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області також нагадує правила поведінки на дорозі за складних погодних умов:

• дотримуйтесь безпечної швидкості, адже перевищення швидкісного режиму на мокрій дорозі може призвести до втрати контролю над транспортним засобом;
  • збільшіть дистанцію, адже на слизькій дорозі збільшується гальмівний шлях;
  • не робіть небезпечних маневрів на дорозі. Якщо маневру не уникнути, то подайте звуковий сигнал;
  • увімкніть дефростер та двірники, щоб на лобовому склі не збиралася волога;
  • при повній відсутності видимості варто з’їхати на узбіччя з увімкненими габаритами та перечекати негоду;
  • не продовжуйте рух, якщо відчуваєте втому та сонливість.

Джерело:https://pogliad.ua/news/bukovina/vihidni-na-bukovini-budut-snizhnimi-ta-mor