Налагоджуємо співпрацю з новоствореними громадами

Дата: 29.01.2021 09:21

Фото без описуДля налагодження  ефективної співпраці з новоствореними громадами, директор Кельменецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Едуард Секрета зустрівся з керівником Лівинецької сільської громади Андрієм Гермаком.Під час зустрічі обговорені питання щодо перспектив розвитку громади та нових робочих місць, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, підвищення кваліфікації мешканців громади.

Для оперативного інформування мешканців громади про актуальні вакансії, зміни у законодавстві про зайнятість, новацій у сфері зайнятості домовлено про налагодження нових форм роботи з використанням інформаційних систем.
Едуард Секрета та Андрій Гермак домовилися про подальшу співпрацю для надання якісних соціальних послуг мешканцям Лівинецької сільської громади та вирішення питань зайнятості населення.