#ЗробимоСелоЧистим

Дата: 17.12.2020 22:39

І так сьогодні ми знову продовжуємо наш челендж #ЗробимоСелоЧистим. Хочу подякувати. Від себе як від депутата так само від імені кандидата у депутата Мельницького.І.В а також від сільського голови Гермака.А.В. Усім хто прийшов і долучився до хорошої справи . Хочу висловити подяку Гускі.А.В який надав транспорт для вивезення сміття з кладовища, і Лакусті.Ю.А який надав погрузчика для вигрузки сміття.

Фото без опису

Ну і особливо хочу подякувати Паращуку. П. В . Пожила людина прийшла і підтримала нас, працював не гірше від молоді . Ще й молоді потрібно брати приклад з вас . Бажаю Вам Петро Васильович міцного здоров'я, щоб ще довгі роки могли так чудово працювати як сьогодні. Попрацювали сьогодні гарно. І я би хотів звернутися до вас дорогі односельчани . ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ . Приходити прибирати на кладовище не кидайте будь ласка сміття на території кладовища . Будуть виділені місця за територією кладовища . Прохання пожалійте труд тих хто сьогодні працював ми старалися для усіх . Зараз я прошу попереджаю а на далі будемо запроваджувати покарання . Якщо люди не будуть ставитися по серйозному до цього . Прислухайтесь Будь ласка і будемо працювати не тільки у сільській раді а і так щоб дійсно було видно що село не вимирає а навпаки процвітало щоб було усім преємно що воно чисте і гарно . Но потрібно почати з себе . Щоб хтось не працював а чіюсь роботу просто не цінувати . Будьте Усі Здорові . Дякую за увагу!!!

Фото без опису