Інформація про коронавірус COVID-19

Уряд затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину

На позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України 11 жовтня внесли зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки. Про це інформує Урядовий портал.

10:35 12.10.2021

Для кого щеплення проти COVID-19 є обов’язковим – МОЗ затвердило перелік професій

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

10:56 08.10.2021

Що страшніше: наслідки після COVID-19 чи побічні ефекти від вакцини?

Понад 56 тисяч українців померли від COVID-19, тисячі отримали важкі ускладнення, загострення хронічних легеневих, аутоімунних, серцево-судинних захворювань та появу нових, а ще тисячі потерпають від так званого «довгого ковіду» – частого головного болю, кашлю, безсоння, слабкості, запаморочень та хронічної втоми. Про це інформує Міністерство охорони здоров’я України.

19:26 07.10.2021

За підробку COVID-документів МОЗ ініціювало відсторонення керівників медзакладів від виконання своїх обов’язків

Лікарі, які видають підроблені документи — заробляють на житті людей. Адже вони потім не допоможуть вам вилікуватись від COVID-19, запобігти госпіталізації чи смерті.

12:20 07.10.2021

Захисні маски зобов’язані носити всі без виключення - МОЗ

Незалежно від того, пройшла людина повний курс щеплення проти COVID-19 чи перехворіла, захисні маски зобов’язані носити всі без виключення. Оскільки їх використання залишається основним способом уникнути інфікування коронавірусною хворобою та унеможливити передачу вірусу. Про це повідомляє МОЗ.

14:09 06.10.2021